Power Push Up Bars

SP0039

 • Odczujesz i zauważysz rezultaty ćwiczeń ramion, klatki piersiowej i mięśni grzbietu już od pierwszego użycia
 • W szybkim czasie wrócisz do szczytu swojej formy fizycznej
 • Nie ważne w jakim wieku jesteś czy jaki jest twój poziom tężyzny fizycznej, dzięki naszemu produktowi wrócisz i poprawisz swoją formę

29.00 zł

59.00 zł

(oszczędzasz: 30.00 zł)

Więcej informacji

WIĘKSZA, WYRZEŹBIONA KLATKA PIERSIOWA I ROZBUDOWANE RAMIONA ZNAKOMICIE POPRAWIĄ TWOJĄ SYLWETKĘ JEDNOCZEŚNIE ZMNIEJSZAJĄC WIZUALNIE OBWÓD TWOJEJ TALII.

POWER PUSH UP BARS przedstawia nowe oblicze najstarszego ćwiczenia fizycznego – pompek. Angażuje więcej mięśni i redukuje obciążenie stawów pozwalając na naturalne obroty ramion podczas wykonywania pompek.

Odczujesz i zauważysz rezultaty ćwiczeń ramion, klatki piersiowej i mięśni grzbietu już od pierwszego użycia. W szybkim czasie wrócisz do szczytu swojej formy fizycznej. 

Nie ważne w jakim wieku jesteś czy jaki jest twój poziom tężyzny fizycznej, dzięki naszemu produktowi wrócisz i poprawisz swoją formę.
Power Push Up Bars sprawi że w krótkim czasie wyrobisz mięsnie rąk, ramion oraz klatki piersiowej, akurat na lato.
Nasz produkt kształtuje partie mięśniowe, na które najczęściej zwraca uwagę płeć przeciwna.

EFEKTYWNOŚĆ POPARTA BADANIAMI ORAZ TESTAMI WYKONANYMI W ARMII STANACH ZJEDNOCZONYCH

Pompki są najstarszym i jednym z najprostszych ćwiczeń fizycznych wykorzystywanych przez wojsko i najlepsze drużyny sportowe na całym świecie jako doskonały miernik sprawności fitness. Jednak pompki obciążają nadgarstki i stawy w łokciach. Nasz produkt został opracowany przez specjalistów z Amerykańskiej Marynarki Wojennej ALDENA MILLSA.
Podczas treningów zauważył ze im mięsnie i stawy podczas pompek obracają się w swój naturalny sposób tym trening przynosi większe efekty. Zmniejsza się też niezdrowe obciążenie na resztę ciała. Power Push Up Bars podczas wykonywania ćwiczeń wspomaga naturalny ruch nadgarstków co sprawia ze twoje ramiona wykonują ten sam ruch jak podczas ćwiczeń hantlami. Power Push Up Bars sprawia ze podczas treningu zaangażowana jest większą grupa mięśni co pozwala na maksymalne wykorzystanie treningu.
POWER PUSH UP BARS W KRÓTKIM CZASIE POPRAWIA TĘŻYZNĘ FIZYCZNA I SAMOPOCZUCIE
Ruch obrotowy przy wykonywaniu ćwiczeń na naszym produkcie pięciokrotnie zwiększa efektywność treningu klatki piersiowej i ramion zmniejszając ryzyko zwyrodnienia i nadwyrężenia stawów.
Załączone przykłady ćwiczeń opracowane przez specjalistów sprawiają ze trening każdej partii mięśni przynosi wyraźne, odczuwalne efekty od pierwszych sesji treningowych.
POWER PUSH UP BARS DAJE EFEKT ZAUWAŻALNY
JUŻ OD PIERWSZEGO TRENINGU 
Power Push Up Bars zdobył ogromną popularność w siłowniach i fitness klubach na całym świecie jako urządzenie świetnie zastępujące wiele skomplikowanych ćwiczeń na dużych nieporęcznych atlasach.
W odróżnieniu od dużych, nieporęcznych ławek do ćwiczenia klatki piersiowej nasze urządzenie jest małe i bardzo proste w przechowywaniu. Można je zabrać ze sobą w podróż czy na wakacje co pozwala nam nie rezygnować z treningu nawet z dala od siłowni.
POWER PUSH UP BARS 5-KROTNIE ZWIĘKSZA EFEKTYWNOŚĆ ĆWICZEŃ W PORÓWNANIU DO ZWYKŁYCH POMPEK.
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:
 • Urządzenie POWER PUSH UP BARS 2szt.(komplet)
 • Plakat z ćwiczeniami

Urządzenie POWER PUSH UP BARS wyróżnia się:

 • solidnym wykonaniem
 • zastosowaniem systemu antypoślizgowego na uchwycie oraz podstawce
 • masywnymi i solidnymi elementami wytrzymującymi większe obciążenia
 • skutecznym mechanizmem obrotowym, ułatwiającym pewny ruch ramion
 • wyższą podstawką, zapewniającą prawidłowe działanie na różnych podłożach

Opinie

Napisz recenzję

1. Oceń produkt

 • Jak oceniasz ten produkt?

2. Napisz opinię

Polecamy również