There are 6 products.
1 Recenzje
29.00 zł

niezastąpione urządzenie w każdej kuchni,  pomocny przy przyrządzaniu posiłków,  wykonany z wysokiej jakości materiałów  posiada wytrzymałą konstrukcję,  wyposażony w niezwykle ostre noże,  sieka, tnie, szatkuje, uciera, kroi w plastry.

0 Recenzje
99.00 zł

  W Shake’ n Take 3 przygotujesz: koktajl,  mus,  odżywkę proteinową,  mrożoną kawę,  wodę z lodem i cytryną

0 Recenzje
289.00 zł

        Bomba odżywcza i witaminowa         Poprawia samopoczucie, wygląd i sen.         Redukuje: stres i zmęczenie.         Dodaje:  Siły , Energii i Zdrowia         Sprawia, że nawet nie lubiane przez dzieci warzywa smakują i wyglądają wyjątkowo pysznie!

0 Recenzje
39.00 zł

ułatwia i przyspiesza przygotowanie ciasta umożliwia dozowanie odpowiedniej ilości ciasta nie wymaga zasilania łatwy w użytkowaniu

0 Recenzje
89.90 zł

Twórz kulinarne arcydzieła w zaciszu swojej kuchni  Spiralna Tarka Delimano Brava pomoże w tworzeniu prostych codziennych posiłków, jak również znakomicie nada się do tworzenia wszelkich ozdób na specjalne okazje. Spiralna Tarka Delimano Brava jest łatwym w obsłudze i wygodnym rozwiązaniem dla każdego.

0 Recenzje
39.00 zł

Kroi, szatkuje, ściera i tarkuje, Specjalny pojemnik zapewnia stabilną pracę, Szybki sposób na przekąski, surówki, sałatki czy frytki, Kroi owoce, warzywa czy jajka na ćwiartki.

Wyświetlono 1 - 6 z 6