Nowe Produkty

0 Recenzje
9.90 zł

Świeczka LED posiada wbudowaną diodę RGB która podświetla obudową na różne kolory oraz pomarańczową migotającą diodę imitującą płomień. Wysokość 12cm, średnica 7cm. Baterie w zestawie

0 Recenzje
44.90 zł

Zestaw pędzli do makijażu to bardzo ważny element przy jego tworzeniu. Zestaw pędzli wykonany z wysokiej jakości tworzywa świetnie spisuje się nie tylko w rękach profesjonalistów. Akcesoria ułatwiają naniesienie podkładu, pudru, różu, cieni do powiek, szminki. 

0 Recenzje
34.90 zł

Wodoodporny pokrowiec zapewni całoroczną ochronę przed deszczem, śniegiem, mrozem, korozją, wilgocią, pyłem, kurzem oraz w lecie przed promieniowaniem UV.

0 Recenzje
69.00 zł

podłączany bezpośrednio do gniazdka elektrycznego moc 500W regulowany termostat  15-32 stopnie Celsjusza timer programowany od 1 do 12 godzin cyfrowy wyświetlacz LED ustawienie wentylatora na obroty niskie i wysokie cicha praca ceramiczny element grzewczy automatyczne wyłączenie urządzenia wydajne nagrzewanie pomieszczenia do 23 m2 ustawienie...

0 Recenzje
9.99 zł

Kabel Lightning 1M przeznaczony jest dla każdego urządzenia Apple, wyposażonego w złącze lightning 8 pin. Posiada płaski kabel zapobiegający plątaniu się oraz gumową spinkę pozwalającą na ergonomiczne złożenie go.

Wyświetlono 1 - 5 z 5