Szelki dla dzieci

DD0056

  • Tego typu szelki otrzymały pozytywną opinię lekarzy ortopedów , podczas spacerów w nich, unika się nadwyrężeń rąk u dziecka, jak również dba się o prawidłowy rozwój kręgosłupa
  • Szelki wykonane są z estetycznych , bardzo trwałych materiałów.
  • Można prać ręcznie. 
  • Dla dzieci od 6 do 14 miesiąca życia

Uwaga: Ostatnia sztuka!

19.00 zł

89.00 zł

(oszczędzasz: 70.00 zł)

Więcej informacji

SZELKI DO NAUKI CHODZENIA - chodzik dla DZIECKA

Początki chodzenia są niezwykle trudne: trzeba przecież stanąć samodzielnie na nogach, złapać równowagę . Przygotujcie się na to, że teraz wasze życie zdominują piesze wędrówki na dalekie spacery. Przez parę miesięcy malec będzie potrzebował wsparcia. Dla rodzica oznacza to trwanie w pozycji wyjątkowo niewygodnej, z pochylonymi plecami, przykurczoną szyją i szeroko rozstawionymi nogami. W takiej pozycji łatwo nabawić się na stałe kłopotów z kręgosłupem. Unikaj prowadzania go za rączki. Warto zainwestować w szelki by odciążyć plecy, Prowadzenie na nich dziecka pozwoli odciążyć obolałe plecy. 
Szelki posiadają mocowanie w pasie i w kroku, a nie tylko pod paszkami. Uniemożliwiają przesuwanie ich w górę lub na boki dzięki czemu zabezpieczają dziecko przed upadkiem , czy przed wysunięciem się z szelek. Proste w użyciu, nie krępują ruchów dziecka. Szelki bardzo proste w użyciu zaprojektowane są w taki sposób, aby nie krępowały ruchów dziecka , a opiekunowi pozwalały na wyprostowaną postawę, bez konieczności pochylania się, czy ciągłego asekurowania dziecka podczas nauki chodzenia.

Tego typu szelki otrzymały pozytywną opinię lekarzy ortopedów , podczas spacerów w nich , unika się nadwyrężeń rąk u dziecka, jak również dba się o prawidłowy rozwój kręgosłupa. Szelki wykonane są z estetycznych , bardzo trwałych materiałów. Można prać ręcznie. 
Dla dzieci od 6 do 14 miesiąca życia

Opinie

Napisz recenzję

1. Oceń produkt

  • Jak oceniasz ten produkt?

2. Napisz opinię

Polecamy również