Pas lędźwiowy wspierający kręgosłup

Pas lędźwiowy marki VitalCraft jest wykonany z wysoko-elastycznej tkaniny o najwyższych właściwościach. Pozwala również na dużą cyrkulację powietrza ze względu na umieszczenie w pasie wytrzymałej i oddychającej siatki. Zaopatrzony w cztery wzmocnienia formowane anatomicznie i dodatkową taśmę napinającą kęgosłup oraz wspomagającą pracę mięśni.

Uwaga: Ostatnia sztuka!

49.00 zł

99.00 zł

(oszczędzasz: 50.00 zł)

Więcej informacji

Pas lędźwiowy podtrzymujący kręgosłup marki VitalCraft
Pas lędźwiowy marki VitalCraft jest wykonany z wysoko-elastycznej tkaniny o najwyższych właściwościach. Pozwala również na dużą cyrkulację powietrza ze względu na umieszczenie w pasie wytrzymałej i oddychającej siatki. Zaopatrzony w cztery wzmocnienia formowane anatomicznie i dodatkową taśmę napinającą kęgosłup oraz wspomagającą pracę mięśni. Są one pokryte specjalnym materiałem zapobiegającym zsuwania się pasa na ciele.


Pas podtrzymujący przeznaczony jest dla osób, które aktywnie uprawiają ćwiczenia siłowe czy Crossfit. Zwiększa stabilność kręgosłupa i podtrzymuje go. Komfortowy i przyjemny w dotyku materiał, system dociągający pas i wzmocniena na pasie sprawią, że pas będzie bardzo wygodny jak i będzie spełniał swoje zadanie. Dobra wentylacja oraz właściwa kompresja to kolejne zalety pasa marki VitalCraft.


Pas lędźwiowy marki VitalCraft zapewnia wsparcie i zmniejsza ryzyko urazów związanych z uprawianiem różnego rodzaju sportów. Poprawia stabilność kregosłupa podczas wykonywania ćwiczeń. Pas pozwala na regulację, dzięki czemu idealnie będzie przylegał do Twojego ciała. Długość do: 100cm Wysokość: 22cm

Opinie

Napisz recenzję

1. Oceń produkt

  • Jak oceniasz ten produkt?

2. Napisz opinię

Polecamy również