Magnetyczne opaski - Medycyna Naturalna

ZR0017

 • Działają przeciwbólowo i przeciwzapalnie
 • Uśmierzają bóle stawowe
 • Łagodzą bóle zwyrodnieniowe i reumatyczne
 • Brak skutków ubocznych
 • Dzięki regulacji pasują na każdą nogę oraz rękę
 • Wygodne - można również nosić pod ubraniem
 • Podtrzymują stawy
 • Opaski można stosować zarówno w dzień jak i w nocy

59.00 zł

149.00 zł

(oszczędzasz: 90.00 zł)

Więcej informacji

Naturalnie na bóle zwyrodnieniowe i reumatyczne

Opaski magnetyczne - komplet 3 sztuk

Najsilniejsze magnesy dostepne na rynku!

Magnoterapia

Magnetoterapia znalazła już zastosowanie w kilkunastu działach medycyny, m.in. w ortopedii, reumatologii oraz chorobach wewnętrznych. W przeciwieństwie do metod konwencjonalnych fizykoterapii, umożliwia ona głębokie, a nie wyłącznie powierzchniowe oddziaływanie na organizm. Co więcej, jest to praktycznie jedyna metoda wskazana i zalecana do stosowania przy stanach zapalnych. Terapia polem magnetycznym jest bezpieczna i może stanowić samodzielną metodę lub mieć istotne znaczenie w procesie kompleksowego leczenia.

Najwyższej klasy naukowcy stwierdzają, że na poziomie elementarnym wszystkim naszym schorzeniom winne jest niedotlenienie i niedokrwienie komórek, a na planie ogólnym - zaburzone pole elektromagnetyczne organizmu. Trzeba je naprawić, a magnes nadaje się do tego najlepiej. Noszenie opaski magnetycznej to obecnie najprostszy, najefektywniejszy i najtańszy sposób zrekompensowania szkód, jakie w naszych organizmach wywołuje pole elektromagnetyczne. Opaska magnetyczna stymuluje bioenergetyczny system ciała i wspomaga jego działanie.

Pole magnetyczne magnesów zastosowanych w opaskach stymuluje komórki organizmu do poprawnego działania przeróżnych mechanizmów samoregulacji i samokontroli oraz wspomaga je w osiągnięciu optymalnego stanu, aby nasz organizm funkcjonował prawidłowo – czyli abyśmy zdrowi byli...

 

ZALETY

 • Działają przeciwbólowo i przeciwzapalnie
 • Uśmierzają bóle stawowe (kolana, nadgarstki, łokcie)
 • Łagodzą bóle zwyrodnieniowe i reumatyczne
 • Brak skutków ubocznych
 • Dzięki regulacji pasują na każdą nogę oraz rękę
 • Wygodne - można również nosić pod ubraniem
 • Podtrzymują stawy
 • Opaski można stosować zarówno w dzień jak i w nocy (podczas snu)

ZASTOSOWANIE

Skuteczne w bólach zwyrodnieniowych i reumatycznych, nadwyrężeniach i bólach kolan przy wzmożonej aktywności fizycznej. Łagodzą bóle i obrzęki pourazowe, stany chorobowe rzepki, łękotki oraz przewlekłe zmiany zwyrodnieniowo - reumatyczne.

Działają przeciwobrzękowo, przeciwzapalnie oraz podtrzymują stawy.

Pasują na każdą nogę i nadgarstek, dzięki regulacji.

Wskazania:
 • - nadwyrężenia i bóle kolana przy dużej aktywności fizycznej (w sporcie). Bóle i obrzęki pourazowe, stany chorobowe rzepki, łękotki oraz przewlekłe zmiany zwyrodnienowo - reumatyczne, rehabilitacja pourazowa.
 • - bóle, obrzęki, mrowienie nadgarstków, dłoni, palców lub okolic przedramienia. Upośledzenie funkcji ręki z powodu zaburzeń krążenia, przesilenia podczas pracy przy komputerze. Po urazach (w sporcie).
 • - bóle i obrzęki stawu łokciowego po złamaniach, uderzeniach i innych urazach. Powikłania po złamaniach, zapaleniach stawu łokciowego. W rehabilitacji.

 

OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Pan Krzysztof Mazur (58 l.) ze Stalowej Woli
Odkąd zacząłem stosować Opaski Magnetyczne Dr Webera mogłem wkońcu zająć się swoim ogródkiem. Wczesniej po 30-minutowej pracy odczuwałem intensywny ból kolan. W tej chwili mogę spędzić w ogródku dosłowanie cały dzień, a ból przestał mi już dokuczać. Zamawiając opaski magnetyczne Dr Webera w sklepie telezakupy.tv miałem wątpliwosci czy będą skuteczne. Teraz po wypróbowaniu mogę polecić je każdemu, bez względy na wiek, bo naprawdę warto!
 

Pani Anna (53 l.) i Pan Janusz (54 l.) 
Janowscy z Sosnowca
Wraz z żoną kochamy góry. Jednak ze względu na wykonywaną pracę obojgu nam zaczął dokuczać ból kolan (żona jest pielęgniarką, a ja byłym górnikiem). O opaskach magnetycznych Dr Webera dowiedzielismy się od naszego lekarza. Od tego czasu nasze życie się zmieniło i zapomnielismy o bólu. Wkońcu wrócilismy do spacerów i pieszych wycieczek w góry.
 

Pani Marianna Jałoszyńska (83 l.) z Olkusza
Jestem szczęsliwą matką i babcią. Problemy z kolanami i reumatyzm pojawiły się już ponad 15 lat temu. Stosowałam różne masci jednak ból zawsze powracał. O leczniczych własciwosciach opasek magnetycznych Dr Webera dowiedziałam się od sąsiadki Krystyny, która jest rehabilitantką. Zadzwoniłam do telezakupów a następnego dnia kurier przywiózł mi opaski do domu. Efekty przyszły natychmiast, teraz mogę samodzielnie chodzić po zakupy a nawet na krótkie spacery. Teraz polecam opaski wszystkim znajomym oraz całej rodzinie, a zwłaszcza osobom w moim wieku.
 

Pan Łukasz Rudzki (29 l.) z Warszawy
Od 5 lat zajmuję się montażem nowoczesnych systemów solarnych. Moje problemy z kolanami zaczęły się 2 lata temu po upadku z drabiny. Nie mogłem pracować ze względu na przerażający ból. O magnetycznych opaskach Dr Webera dowiedziałem się z reklamy w gazecie. Teraz bólu prawie nie odczuwam i mogę bez trudu wykonywać swoją pracę nawet cały dzień. 
Polecam, bo za tą cenę naprawdę warto!

WYKONANIE

Opaski wykonane dwuwarstwowo z miękkiego, przyjaznego i niekrępującego ruchy materiału elastycznego umożliwiającego swobodny przepływ powietrza, co w znaczący sposób przyśpiesza proces rehabilitacji. Magnesy w opasce są odpowiednio rozmieszczone w zależności od jej wielkości.

Rzepy mają gwarancję na 2500 zapięć i odpięć co daje ponad 10 lat użytkowania opaski bez konieczności wymiany rzepu.

Magnesy ferrytowe zastosowane w opaskach mają 50-letnią gwarancję producenta.

SKŁAD ZESTAWU

 • 2 x opaska na kolano (kolor czarny)
 • 1 x opaska na nadgarstek (kolor czarny)

Opinie

Recenzje
2016-06-28

Polecam produkt

Pomaga mi w pracy, nie odczuwam tak bólu.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Jak oceniasz ten produkt?
2016-06-20

Wysoka ocena

Opaska magnetyczna jest bardzo dobra, polecam produkt

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Jak oceniasz ten produkt?
Napisz recenzję

1. Oceń produkt

 • Jak oceniasz ten produkt?

2. Napisz opinię

Polecamy również