Mop parowy 10 w 1 H2O

AG0189

  • To niezwykle skuteczne urządzenie do czyszczenia wszelkiego rodzaju powierzchni.
  • Gorąca para rozpuści każde, nawet najbardziej zaschnięte zabrudzenie, a także zabije bakterie, roztocza i grzyby
  • Po odłączeniu generatora pary wodnej od mopa, MOP staje się ręcznym urządzeniem parowym do walki z brudem, roztoczami i bakteriami

189.00 zł

269.00 zł

(oszczędzasz: 80.00 zł)

Więcej informacji

Mop parowy H2O 10w1 jest następcą słynnego i dobrze wszystkim znanego ze względu na wysoką skuteczność sprzątania czerwonego mopa H2O. Dzięki użyciu do produkcji najlepszych komponentów, ta wersja oferuje jeszcze większe ciśnienie pary czyszczącej, przez co czyści jeszcze dokładniej i szybciej niż swój poprzednik.
 
Mop H2O 10w1 to niezwykle skuteczne urządzenie do czyszczenia wszelkiego rodzaju powierzchni. Gorąca para rozpuści każde, nawet najbardziej zaschnięte zabrudzenie, a także zabije bakterie, roztocza i grzyby pozostawiając po sobie idealną, sterylną czystość!
 
Po odłączeniu generatora pary wodnej od mopa, MOP staje się ręcznym urządzeniem parowym do walki z brudem, roztoczami i bakteriami, którym można dotrzeć wszędzie tam gdzie do tej pory nie można było dotrzeć. Może zdezynfekować dziecięce zabawki, zmyć tłuszcz z kuchenki, umyć okna, ściany i wiele, wiele więcej.

Opinie

Napisz recenzję

1. Oceń produkt

  • Jak oceniasz ten produkt?

2. Napisz opinię

Polecamy również