Lampka 6 LED z czujnikiem ruchu bezprzewodowa

DD0181

  • Lampka posiada wbudowany czujnik ruchu - włączy się, gdy wykryje ruch w jej otoczeniu.
  • Wyposażona w mocną taśmę samoprzylepną - można ją zamocować na ścianie, suficie, w szafie i wszędzie tam gdzie potrzebujemy źródła światła lub do dowolnej płaskiej powierzchni.
  • Lampka posiada 6 super mocnych i trwałych diód LED, które skutecznie oświetlą każdy kąt w twojej szafie lub szufladzie.

Uwaga: Ostatnia sztuka!

24.90 zł

39.99 zł

(oszczędzasz: 15.09 zł)

Więcej informacji

BEZPRZEWODOWA LAMPKA 6 LED Z CZUJNIKIEM RUCHU SAMOPRZYLEPNA

Dokonała lampka z 6 diodami LED, z płynną regulacją mocy świecenia. Lampka posiada czujnik ruchu. To idealne rozwiązanie do montażu w szafach, komórkach, w garażu, na korytarzach, w kuchni - po prostu wszędzie tam gdzie nie masz możliwości okablowania lub po prostu chcesz mieć mobilną, praktyczną lampkę! Wręcz stworzona do oświetlania schodów, klatek schodowych, strychów czy piwnic! Możliwości są nieograniczone!

 

Lampka posiada wbudowany czujnik ruchu - oznacza to, że włączy się, gdy wykryje ruch w jej otoczeniu. Dodatkowo można ustawić czułość sensora, intesywność świecenia oraz czas świecenia po wykryciu ruchu. Z tyłu znajduje się również włącznik ON/OFF.

 

Lampka posiada z tyłu zarówno praktyczne otwory do powieszenia lampki, jak i możliwość przyklejenia za pomocą dwustronnego przylepca.

Diody świecą jasnym, białym światłem. Kąt świecenia to ok. 120 stopni, a widoczność poświaty lampki przy maksymalnym świeceniu to ok. 5 metrów. Lampka posiada diodę kontrolną, która zapala się, gdy baterie są na wyczerpaniu.


Aby włożyć baterię, należy odkręcić podstawkę lampki w lewo, zgodnie z napisem na podstawce (CLOSE<--->OPEN). Następnie otworzyć klapkę na baterie. Na tym panelu znajdują się też przyciski regulacji.
Podsumowanie:

* napięcie 6V
* 6 diod LED
* wodoodporna konstrukcja
* intensywność światła LED: ~11000-13000mcd
* zasilanie: 4 baterie AAA (brak w zestawie)
* wbudowany czujnik ruchu PIR
* możliwość płynnej regulacji mocy świecenia i czułości sensora
* możliwość regulacji czasu świecenia (20, 60, 90 sekund lub ciągle)
* wbudowany włącznik ON/OFF
* kąt świecenia ~120 stopni, odległość świecenia ok. 5 metrów
* wbudowany wskaźnik wyczerpania baterii
* możliwość zawieszenia lampki lub przyklejenia dwustronnie klejącą pianką (w zestawie)

Opinie

Napisz recenzję

1. Oceń produkt

  • Jak oceniasz ten produkt?

2. Napisz opinię

Polecamy również