Silikonowe etui do IPHONE4 - kaseta magnetofonowa

EL0071

  • Wytrzymałe, silikonowe etui ściśle przylega do iPhona oraz daje pełny dostęp do jego portów i przycisków.
  • Doskonale chroni przed zarysowaniami, poprawia pewność chwytu i zabezpiecza przed skutkami przypadkowych uderzeń czy upadków.
  • Wyjątkowy design do złudzenia przypomina starą kasetę magnetofonową i spełnia dwie funkcje: wyróżnia z tłumu, a jednocześnie chroni przed złodziejami.

4.00 zł

35.00 zł

(oszczędzasz: 31.00 zł)

Więcej informacji

Wygląda jak prawdziwa kaseta magnetofonowa z lat 80. Tak ubrany iPhone, zostawiony nawet przed przednią szybą samochodu, nie wzbudzi zainteresowania żadnego złodzieja. Prawie jak zabezpieczenie antywłamaniowe.


Wytrzymałe, silikonowe etui ściśle przylega do iPhona oraz daje pełny dostęp do jego portów i przycisków. Doskonale chroni przed zarysowaniami, poprawia pewność chwytu i zabezpiecza przed skutkami przypadkowych uderzeń czy upadków.

Wyjątkowy, oldschoolowy design do złudzenia przypomina starą kasetę magnetofonową i spełnia teoretycznie przeciwstawne funkcje: wyróżnia z tłumu, a jednocześnie chroni przed złodziejami, którym nie przyjdzie do głowy, że wystająca z torby kaseta to etui na jeden z najbardziej pożądanych telefonów na rynku.

Silikonowe etui dla iPhona 4/4S w kształcie kasety magnetofonowej to idealne połączenie designu i bezpieczeństwa.

Opinie

Napisz recenzję

1. Oceń produkt

  • Jak oceniasz ten produkt?

2. Napisz opinię

Polecamy również