Tarka z pojemnikiem - Wyciskacz soków i separator jaj

AG0072

Praktyczny zestaw kuchenny - tarki o różnej średnicy + wyciskacz do soku + pojemnik z uchwytem + separator do jajek. Pojemnik posiada skalę, dzięki czemu zawsze będziesz wiedziała ile soku zostało wyciśnięte. W zestawie znajdują się 3 tarki o różnej średnicy (od drobnej do dużej średnicy). Dodatkowo w zestawie znajduje się wyciskacz do soku i separator do jajek.

Uwaga: Ostatnia sztuka!

24.90 zł

44.90 zł

(oszczędzasz: 20.00 zł)

Więcej informacji

Praktyczny zestaw kuchenny - tarki o różnej średnicy + wyciskacz do soku + pojemnik z uchwytem + separator do jajek. Pojemnik posiada skalę, dzięki czemu zawsze będziesz wiedziała ile soku zostało wyciśnięte. W zestawie znajdują się 3 tarki o różnej średnicy (od drobnej do dużej średnicy). Dodatkowo w zestawie znajduje się wyciskacz do soku i separator do jajek. Wszystkie elementy montowane są na pojemniku, dzięki czemu praca jest szybka i czysta.

W zestawie znajduje się uchwyt, który ułatwia przenoszenie pojemnika. Ten zestaw sprawi, że praca stanie się szybka i czysta, wszystkie skarkowane warzywa wpadają od razu do pojemnika. Po skończonej pracy wystarczy wypłukać zestaw i gotowe.

Możesz go myć w zmywarce.

Separator do jajek pomaga oddzielenie żółtka od białka. Tarki w różnym rozmiarze, dzięki czemu możesz zadecydować o wielkości kawałków. Wyciskacz do soku, dzięki któremu przygotujesz pyszne i świeże soki. Pojemnik z miarą znacznie ułatwia kontrolowanie ilości soku i innych produktów.

SPECYFIKACJA OFEROWANEGO PRODUKTU

  • Materiał wykonania: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
  • W zestawie: pojemnik, uchwyt, separator, 3x tarka, wyciskacz do soku
  • Wymiary pojemnika: ok. 13 x 8.5 x 7 cm

Opinie

Napisz recenzję

1. Oceń produkt

  • Jak oceniasz ten produkt?

2. Napisz opinię

Polecamy również