Wąż ogrodowy Bionic Force

Wąż Bionic Force jest niezwykle wytrzymały i odporny na rozdarcia, nawet w przypadku zahaczenia o skałę lub drut kolczasty. Co więcej: w przypadku powstania wielu supłów, wąż zachowuje przepustowość, umożliwiając dalszą pracę.

Sekretem Bionic Force jest jego specjalna konstrukcja: wewnętrzny wąż wykonany został z grubej, twardej gumy, która rozciąga się do 20 mm średnicy.

199.99 zł

199.99 zł

(oszczędzasz: 0.00 zł)

Więcej informacji

Wytrzymały Wąż ogrodowy Bionic Force

Wytrzymały, elastyczny i niezwykle lekki wąż ogrodowy: o jego wyjątkowości stanowi specjalna konstrukcja, łącząca wewnętrzną warstwę gumową z materiałem poliestrowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu, wąż Bionic Force jest odporny zarówno na korozję i rdzę, jak i rozdarcia oraz wpływ promieni UV. To Twoje rozwiązanie na lata! Produkt dostępny w czterech długościach:: 15m, 22,5m lub 30m.
Masz już dosyć nieporęcznego, nieelastycznego węża ogrodowego, który wiecznie plącze się w jeden wielki węzeł? Z reguły węże starczają na jeden sezon, niszczone przez wysokie temperatury i promienie UV, co wiąże się z regularnymi wydatkami.

Możesz już zapomnieć o tych niedogodnościach - sięgnij po węża ogrodowego Bionic Force. To wyjątkowo lekkiwytrzymały i elastyczny wąż, który będzie Ci służył przez długie lata.Odporny na rozdarcia, lekki i łatwy w przechowywaniu

Wąż Bionic Force jest niezwykle wytrzymały i odporny na rozdarcia, nawet w przypadku zahaczenia o skałę lub drut kolczasty. Co więcej: w przypadku powstania wielu supłów, wąż zachowuje przepustowość, umożliwiając dalszą pracę.Dzięki specjalnej konstrukcji, bez trudu zwiniesz go i przechowasz nawet na bardzo małej powierzchni. Top Shop Bionic Force pasuje do zwykłego kurka ogrodowego, jak również elementów dedykowanych tradycyjnym wężom ogrodowym.

Niezawodny w każdych warunkach

Wyjątkowa wytrzymałość węża Bionic Force sprawia, że sprawdzi się on w przypadku wielu codziennych czynności dookoła domu i w ogrodzie.

Trwała konstrukcja na lata

Sekretem Bionic Force jest jego specjalna konstrukcja: wewnętrzy wąż wykonany został z grubej, twardej gumy, która rozciąga się do 20 mm średnicy, dając znacznie lepszą przepustowość i wyższe ciśnienie niż normalne węże.

Warstwę zewnętrzną stanowią z kolei wzmocnione włókna poliestrowe o trwałym splocie, które czynią węża ogrodowego Bionic Force praktycznie niezniszczalnym, przy jednoczesnym zachowaniu niskiej wagi 2 kg.

W zestawie dwa złącza

W komplecie z wężem otrzymasz dwa praktyczne złącza, dzięki którym instalacja jest szybka i łatwa. Specjalne zakończenia ochronne utrzymają złącza w odpowiedniej pozycji, uniemożliwiając rozwarstwienie i przecieki.

Top Shop Bionic Force pasuje do zwykłego kurka ogrodowego, jak również elementów dedykowanych tradycyjnym wężom ogrodowym.

W zestawie:

  • 1x wąż ogrodowy Bionic Force (długości: 15m; 22,5m; 30m)
  • 2x złącze
  • 2x wbudowany stabilizator ochronnyKup również dopasowany Spryskiwacz Bionic Force

Spryskiwacz do wody Bionic Force to dopasowana końcówka z 7 funkcjami rozpylania wody (prysznic, strumień, równomiernie, centralnie, stożek, mgła, obfite nawadnianie), które pozwolą uporać się z każdym zadaniem z użyciem węża.

Zamów go tutaj: 

Opinie

Napisz recenzję

1. Oceń produkt

  • Jak oceniasz ten produkt?

2. Napisz opinię

Polecamy również