Ab Rocket Twister

SP0006

Najnowsze, rewolucyjne urządzenie do treningu dolnych, górnych, środkowych i bocznych mięśni brzucha.  Urządzenie zaprojektowane specjalnie po to aby uzyskać szczupłą i smukłą sylwetkę ciała. Nie musisz zapisywać się do siłowni, teraz dzięki Ab Twister możesz w domu mieć swoją własną siłownię.

199.00 zł

259.00 zł

(oszczędzasz: 60.00 zł)

Więcej informacji

Ab TWISTER - Przyrząd do ćwiczeń mięśni brzucha

Najnowsze, rewolucyjne urządzenie do treningu dolnych, górnych, środkowych i bocznych mięśni brzucha. 

Urządzenie zaprojektowane specjalnie po to aby uzyskać szczupłą i smukłą sylwetkę ciała. Nie musisz zapisywać się do siłowni, teraz dzięki Ab Twister możesz w domu mieć swoją własną siłownię.

Umożliwia optymalny ruch pionowy i niezwykle efektywny ruch skręcający w poziomie. Zaprojektowany specjalnie po to aby wyszczuplić sylwetkę, i żeby twój brzuch stał się seksowny, płaski i wyrzeźbiony.

Talia osy możliwa u każdego!

Nowoczesność urządzenia Ab Rocket twister polega na zastosowaniu mechanizmu oporu sprężyn, który umożliwia efektywne ćwiczenia mięśni brzucha. W przeciwieństwie do brzuszków wykonywanych na podłodze, trening przy użyciu Ab Rocket twister eliminuje nieprzyjemne napięcie szyi, karku i pleców. Kręgosłup ma mocne podparcie i jest w trakcie ćwiczenia regularnie masowany przez miękkie, duże wałki.


Lekki trening, mocny rezultat

Po wygodnym ułożeniu się na urządzeniu Ab Rocket twister, radzimy rozpocząć skłony od najlżejszego poziomu oporu mechanizmu, tak aby poznać możliwości swojego organizmu. Z upływem czasu można zwiększać opór oraz wypróbować inne rodzaje ćwiczenia, na przykład skośne brzuszki oraz pilates w formie nożyc lub rowerków.

Technologia sprężyn Ab Rocket twister wydatnie ułatwia ćwiczenie, ponieważ stawiają one opór podczas opadu w dół, a pomagają podczas ruchu w górę. Regulacja oporu dzięki różnym zestawom sprężyn zapewnia trzy rodzaje intensywności treningu. Istnieje możliwość dostosowania zagłówka do wzrostu ćwiczącego.

Dodatkowo urządzenie Ab Rocket twister posiada wyściełane elementy (pod kręgosłup, biodra, głowę), co zwiększa komfort ćwiczeń. Sprężyny są zbudowane z wysokiej jakości stali, gwarantującej trwałość. Urządzenie pracuje dyskretnie i cicho, a po złożeniu zajmuje mało miejsca.

Maksymalne obciążenie 110 kg.

W komplecie znajdują się:

  • Urządzenie AB ROCKET TWISTER
  • 6 sprężyn oporowych
  • Instrukcja montażowa

Opinie

Napisz recenzję

1. Oceń produkt

  • Jak oceniasz ten produkt?

2. Napisz opinię

Polecamy również