Wesoły Garnuszek na klocuszek

GZ0018

Interaktywna zabawka z serii "ucz się i baw", której celem jest nauka poprzez zabawę. Zabawka w swoim składzie posiada 6 kolorowych klocków, które należy umieścić w przeznaczonych dla nich otworach. Każdy z klocków jest w innym kształcie i z oznaczeniem cyferki lub literki.

29.90 zł

39.90 zł

(oszczędzasz: 10.00 zł)

Więcej informacji

Interaktywna zabawka z serii "ucz się i baw", której celem jest nauka poprzez zabawę. Zabawka w swoim składzie posiada 6 kolorowych klocków, które należy umieścić w przeznaczonych dla nich otworach. Każdy z klocków jest w innym kształcie i z oznaczeniem cyferki lub literki. Dziecko podczas zabawy uczy się rozróżniania kształtów, kolorów. Kolorowy wesoły garnuszek po włączeniu gra wesołą muzyczkę, jeździ na kółkach i wesoła się kiwa, obręcz świeci, miga kolorowymi światełkami. Po umiejscowieniu klocków w sorterkach, znajdują się one w brzuszku garnuszka. Pojemny brzuszek garnuszka zmieści klocki ale i także zapewne inne potrzebne skarby malucha.

 

Zabawka łączy najlepsze cechy zabawek manualnych i rozwijających zdolność myślenia. Uczy liczb i rozpoznawania kształtów. Dziecko wkłada do odpowiednich otworów klocki, i ma z tego niesamowitą satysfakcję, że wybrało właściwy otwór.

 

Wymiary garnuszka:

12,5 cm x 10,5 cm x 14 cm.

 

GARNUSZEK KLOCUSZEK ŚWIECI, TAŃCZY I GRA

Zestaw jest idealnym prezentem dla małych kombinatorów. Sprawi na pewno mnóstwo radości we wspólnej zabawie i dużym i mały. Bardzo kolorowy i efektowny.Zabawka zapakowana jest w kolorowe pudełko, idealnie pasujące na prezent.

 

 

Specyfikacja:

 

  • certyfikat CE
  • wiek 36 m +
  • wymiar opakowania 12,5 cm x 10,5 cm x 14 cm.
  • waga 0,4 kg
  • baterie 3 x AA

Opinie

Napisz recenzję

1. Oceń produkt

  • Jak oceniasz ten produkt?

2. Napisz opinię

Polecamy również