Korektor postawy Komfort Plus

ZR0139

Korektor postawy marki VitalCraft to wysokiej jakości stabilizator kręgosłupa przeznaczony dla osób chcących zadbać o właściwą postawę swojego kręgosłupa. Korektor zapewnia odpowiednią pozycję Twojego kręgosłupa. 

49.00 zł

129.00 zł

(oszczędzasz: 80.00 zł)

Więcej informacji

Korektor postawy Back Support Plus
Korektor postawy marki VitalCraft to wysokiej jakości stabilizator kręgosłupa przeznaczony dla osób chcących zadbać o właściwą postawę swojego kręgosłupa. Korektor zapewnia odpowiednią pozycję Twojego kręgosłupa. Model Back Support Plus charakteryzuje się też neoprenowymi wstawkami oraz ulepszonym systemem szelek, dzięki czemu idealnie przylega do ciała.


Korektor Back Support Plus marki Vital Craft wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Elastyczny materiał zapewni wygodę jak i odpowiednie wsparcie. Neopren rozgrzeje Twoje ciało oraz będzie zapobiegał bólom. Dobrze spasowane rzepy zapewnią pewne zapięcie korektora jak i wysoką wygodę z korzystania. Elastyczność korektora Back Support Plus pozwala na korzystanie z niego przez wszystkie osoby i jest on uniwersalny.


Back Support Plus stabilizuje i podtrzymuje kręgosłup we właściwej pozycji. Regulowane pasy zapewniają indywidualne dopasowanie i kontrolowany ucisk. Oprawione krawędzie i gładkie szwy zapobiegają powstawaniu podrażnień i otarć. Cały pas zrobiony jest tak, aby nie powodował żadnego dyskomfortu z powodu noszenia go. Jest on w pełni regulowany, dzięki czemu każdy może dopasować sobie go do własnego ciała.

Opinie

Napisz recenzję

1. Oceń produkt

  • Jak oceniasz ten produkt?

2. Napisz opinię

Polecamy również