Stabilizator stawu skokowego Ankle Stabilizer

Stabilizator Ankle Stabilizer marki VitalCraft to sztywna orteza z wyprofilowaniem ujmującym kostki, wyłożony wewnątrz komfortową i miękką wkładką, oraz taśmą utrzymującą nogę we własciwej pozycji.

89.00 zł

159.00 zł

(oszczędzasz: 70.00 zł)

Więcej informacji

Stabilizator kostki Ankle Stabilizer marki VitalCraft
Stabilizator Ankle Stabilizer marki VitalCraft to sztywna orteza z wyprofilowaniem ujmującym kostki, wyłożony wewnątrz komfortową i miękką wkładką, oraz taśmą utrzymującą nogę we własciwej pozycji. Taśma obwodowa zapewnia regulację docisku nogi do stabilizatora i tym samym dużą stabilizację stawu skokowego.


Stabilizator Ankle Stabilizer przecznaczony jest dla osób po urazach w obrębie stawu skokowego. Będzie on idealnym wyborem dla osób po leczeniu operacyjnym, zaawansowanych zwyrodnieniach, skręceniach, niestabilnościach stawu, naciągnięciach i zerwaniach więzadeł, zniekształceniach stawu skokowego czy doleczaniu po urazach torebki stawowej.


Stabilizator Ankle Stabilizer wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Dobre spasowanie produktu, dodatkowa wkładka pozwalająca na podwyższenie podbicia pięty oraz dwa rozmiary do wyboru pozwalają na dopasowanie stabilizatora do każdej nogi. Pasuje zarówno na lewą jak i prawą nogę.

Opinie

Napisz recenzję

1. Oceń produkt

  • Jak oceniasz ten produkt?

2. Napisz opinię

Polecamy również