Gorset wyszczuplający Waist Trainer

Gorset VitalCraft to najnowszy światowy hit w walce z tłuszczem na brzuchu, biodrach i talii. Wystarczy go założyć i natychmiastowo uzyskasz efekt wąskiej talii.

  • sukcesywnie zmniejsza obwód talii
  • poprawia postawę ciała
  • zwiększa spalanie kalorii 
  • pozwala stracić nadmiar tkanki tłuszczowej

69.00 zł

99.00 zł

(oszczędzasz: 30.00 zł)

Więcej informacji


Gorset VitalCraft to najnowszy światowy hit w walce z tłuszczem na brzuchu, biodrach i talii. Wystarczy go założyć i natychmiastowo uzyskasz efekt wąskiej talii. - sukcesywnie zmniejsza obwód talii - poprawia postawę ciała - zwiększa spalanie kalorii - pozwala stracić nadmiar tkanki tłuszczowej


Elastyczny, wykonany z wysokiej jakości materiałów gorset marki VitalCraft pozwoli Ci uzyskać wymarzoną sylwetkę już teraz. Dobra jakość wykonania pozwoli cieszyć się efektami przez długi czas. Dzięki użyciu wysokiej jakości fiszbin gorset jest trwały, nie marszczy się oraz nie występuje w nim efekt odkształcenia.


Dzięki 3-stopniowej regulacji zapięcia, dopasujesz gorset do własnej sylwetki i będzie on leżał idealnie na ciele. Noszenie gorsetu po 2-4 godziny dziennie zapewni Ci widoczne efekty w krótkim czasie. Bawełniane podszycie zapewnia wygodne używanie pasa.

Opinie

Napisz recenzję

1. Oceń produkt

  • Jak oceniasz ten produkt?

2. Napisz opinię

Polecamy również