Szczotka prostująca do włosów LoveStraight

UR0106

59.00 zł

99.00 zł

(oszczędzasz: 40.00 zł)

Nowe

Innowacyjne urządzenie służące do prostowania włosów – szczotka VitalCraft LoveStraight do włosów z regulacją temperatury. Jest to idealna alternatywa dla prostownicy. 

- +

Opis produktu

Szczotka prostująca VitalCraft Love Straight
Innowacyjne urządzenie służące do prostowania włosów – szczotka VitalCraft LoveStraight do włosów z regulacją temperatury. Jest to idealna alternatywa dla prostownicy. Prostowanie włosów będzie szybsze i nie obciąży tak włosów. Idealna do kręconych i puszystych włosów. Strumienń jonizujący domyka łuski włosów oraz nadaje im niesamowitą gładkość oraz połysk.


Szczotka LoveStraight marki VitalCraft przeznaczona jest do użycia na każdym rodzaju włosów, a ręczne ustawienie temperatury umożliwi dopasowanie szczotki do indywidualnych potrzeb każdej osoby. Dodatkowo odpowiednio dobrana temperatura pozwoli na użycie szczotki na włosach o różnej długości. Zarówno tych krótkich jak i długich.


Nie niszczy struktury włosów, przez co ich stan będzie o wiele lepszy niż po użyciu prostownicy. Szczotka posiada wysokiej jakości wyświetlacz LCD, który informuje użytkownika do jakiej temperatury nagrzany jest sprzęt. Obracany przewód o 360°. Szczotka rozgrzewa się bardzo szybko i może osiągnąć temperature nawet 230°C. Idealna na podróże czy służbowe wyjazdy.Recenzje
2016-09-30

Polecam !

Codziennie prostowałam włosy prostownicą. Moja koleżanka poleciła mi szczotkę prostującą Vital Craft. Dzięki niej moje włosy już tak się nie niszczą, a dalej są pięknię proste (co jest trudne w moim przypadku, bo mam grube włosy). Polecam każdemu :)

  Jak oceniasz ten produkt?
  Napisz recenzję

  1. Oceń produkt

  • Jak oceniasz ten produkt?

  2. Napisz opinię

  Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również
  -20%
  -76%
  -49%
  -80%
  25.00 zł 5.00 zł
  -44%
  -64%
  14.00 zł 5.00 zł
  -47%
  Nowość
  -48%
  Nowość